سرلوحه های موج چهارم

الیمین و الشمال مضله و طریق الوسطا هی الجاده

سرلوحه بیست و نهم : چرا نباید در مقابل جریان انحرافی سکوت کرد؟
ساعت ٦:٢۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۸ امرداد ۱۳٩٠  

در پی محکومیت انتشار ویژه نامه خاتون نوسط روزنامه ایران ، برخی از دوستان وب لاگ نویس و حتی صدا و سیما در برنامه صرفا جهت اطلاع (!) انتشار  امثال این بیانیه و محکومیت این حرکت ضد اسلام را بازی در زمین دشمن و خواست جریان انحرافی و بر هم زننده وحدت دانستند. به عنوان دبیر اولین تشکل محکوم کننده این ویژه نامه و تنظیم کننده آن  لازم است 3 نکته را به این دوستان یاد آور شوم :

1- آیا وقتی مراجع بزرگ وار خود وارد میدان می شوند دیگر جایی برای ایجاد شبهه می ماند؟

2- این حرکت ساده اندیشی ست که گمان کنیم جریان انحرافی با سکوت در برابر این حوادث دست بردار است . این ظن همان کسانی ست که فکر می کردند جریان انحرافی بعد از  فیصله قضیه 11 روز خانه نشینی و صحبت نکردن های مشایی پایان یافته . حال دیدیم که اتفاقا این جریان حرکت جدی تری را با تغییر تاکتیک آغاز نموده است. دوستان قلم زن و وب لاگ نویس ! اگر فردا روزی خاتون 2 منتشر شد و اصل حجاب را زیر سوال برد چه کسی پاسخ گوست ؟ برداران ! یک بار این اشتباه تاریخی به نام "سکوت" را در عصر دوم خرداد انجام دادیم و صدمه اش را دیدیم . به قول حاج احمد پناهیان : اگر آن روز حریم مصطفی بشکستند / نگذارید که آن حادثه تکرار شود.

3- آیا خواسته حضرت آقا از بدنه دانش جویی سکوت است ؟ قطعا اگر امروز خواص خطر جریان انحرافی را تبیین نکنند فردا روزی که نام افرادی از این طیف به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مطرح شد ، خواهیم دید که برای تبیین خطر حاکمیت این افراد برای عوام الناس دیگر  خیلی دیر شده است.

-------------------------------------------------

+ متن  بیانیه جاد صنعتی قم در محکویت انتشار ویژه نامه خاتون :

1-  سایت رجانیوز

2- سایت جاد نیوز

3- وب لاگ جاد صنعتی قم


کلمات کلیدی:
سرلوحه بیست و هشتم : وزیر بهداشت خیلی مرد است !
ساعت ۳:۳۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩٠  

یک شنبه 9 مرداد /

بعد از یک روز طاقت فرسا و بعد از برگزاری کنگره سالیانه جامعه اسلامی دانشجویان و البته احیا گرفتن شب قبل از کنگره برای رای رایزنی و تهیه لیست پیشنهادی انتخابات ، از محل برگزاری کنگره (دانش گاه شهید بهشتی) به دفتر مرکزی اتحادیه برگشته بودیم که قرار شد به هم راه 10-15 نفر از بچه ها ، طی درخواست خانم دستجردی ، وزیر بهداشت برای یک دیدار خصوصی به وزارت خانه بهداشت ، درمان ، و آموزش پزشکی برویم ...


سرلوحه بیست و هفتم : برگی از خاطرات یک عمره دانش جویی + چندی عکس
ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳ امرداد ۱۳٩٠  

17 تیرماه 1390 ، تاریخی که شاید هرگز فراموش م نشود . 17 تیر 90 یا به عبارتی 6 شعبان 1432 ، روز عزیمت ، روز پرواز ، روز رهایی از خود و رسیدن به حقیقت خود .

دل شوره های بچه ها در چشم ها شان هویدا بود . شاید اگر من نیز سه - چهار سال پیش چشم م متبرک به نگاه قبه الخضرای پیام بر رحمت و رنگ مشکی بیت العتیق نشده بود ، همان حس آن روز آنان را داشتم .

امروز که به این مقطع دو هفته ای زنده گی ام نگاه می کنم ، شاید ، در آینده از خاطره انگیز ترین ایامی باشد که برای فرزندان م از آن خواهم گفت ...

 ادامه مطلب :


کلمات کلیدی: عمره ،طیبی ،صاحبدلان ،صبور