سرلوحه های موج چهارم

الیمین و الشمال مضله و طریق الوسطا هی الجاده

در فیسبوک سخنگوی وزارت خارجه چه نوشتند ؟
ساعت ۱:٢۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ شهریور ۱۳٩٢  

 پس از آن که صفحه ای در فیس بوک به اسم مرضیه افخم ، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی راه اندازی شد ، در اولین پست این صفحه جملاتی نگاشته شد که با واکنش های متفاوتی رو به رو شد.

 

این اظهارات و نیز ظاهر اسلامی خانم مرضیه افخم ، پیروان فرقه سبز در فیس بوک را بسیار عصبانی کرده ، و این ناراحتی در نظرات این آواتارها منعکس شده . در ادامه برخی از نظرات درج شده در این صفحه فیس بوک را مرور می کنیم :

-          ای کاش با گذاشتن این عکس ها محبوبیت دولت را نزد ما کم نکنید و امید ما را نا امید نکنید.

-          این ادبیات خانم افخم متناسب با این دولت و حامیانش نیست . دولتی که این شعارها را می داد راهی کردیم و رفت.

-          فکر میکنید فقط مشابه شما به روحانی رای دادن؟هنوز متوجه نشدی بیشتر رای روحانی مال روستاهاست؟

-          کاش مثل خانم الهه کولایی و همسر اردوغان مانتویی زیبا به تن می کردید و سرتاپا سیاه نمی شدید.

-          آفرین به شما و موضعتان خانم افخم ان شاالله ارادت شما به رهبر عزیزمان ارادت قلبی و عمقی باشه و به آنهایی که قدر ایشان را نمیدونند بگید که در اشتباهن چون رهبر تنها صلاح مردم و کشور را میخواهند و حرفهای شما را به حساب چیزهای دیگه نگذارند برای

-          واقعا که خانم افخم در اولین روز ورودتان به فیس بوک حالمان را خراب کردید . مگر این جا نماز جمعه است که عکس رهبر را پخش می کنید؟

-          برخی کسانی که به ایشون رای دادن ایشون رو در حد اپوزیسیون بردند وگرنه ایشون و دولت دست بوس مقام معظم رهبری اند.

-          چی باعث شده که عکس رهبر رو بگذارید در فیس بوک تون؟ نمی شه که یکی به نعل بزنید یکی به میخ.

-          دوستان اگر به نظام معتقد نیستید ، مجبور نیستید به صفحه یکی از سیاستمداران این نظام سر بزنید .این خانم قطعا به سیستم اعتقاد داشته اند که این پست را پذیرفته ، شما چه توقعی از ایشون داشته اید؟

-          خداکنه همه ی دولت روحانی مثل شما باشند!

 

در اولین مطلب خانم افخم در صفحه شخصی شان آمده است :

" به مناسبت فرخنده آغاز به فعالیت دولت تدبیر و امید و با تاسی از اقدام و تاکید مقام عالی وزارت امور خارجه، جناب آقای دکتر ظریف در ورود به مبحث دیپلماسی عمومی و استفاده از رسانه ...ها و شبکه های اجتماعی تصمیم بر این گرفتم که با استفاده از فیسبوک با مخاطبان و هموطنان عزیزم در ارتباط باشم. امید است در جایگاه جدید خود به عنوان اولین سخنگوی زن وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بتوانم گامی هرچند کوچک در ارتقای موقعیت کشور و تامین منافع ملی و کسب رضایت و خشنودی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بردارم.

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد "

 

---------------------------------------------

پس نوشت : ظاهرا خانم افخم انتساب این صفحه به خود را تکذیب کرده اند. ما از هر دری می ریم که به این دولت خوش بین باشیم ، سه قفله می شه !!!

 + در همین رابطه : فیس بوک ، روی سوم سکه


کلمات کلیدی: