سرلوحه ی دهم : بازی گردانی امیر خانی ادامه دارد ...

آقای رضا امیر خانی (مدیر سایت !) دوباره لطف "مضاعف" نموده و پست جدید مرا در وب گاه خود کار کرده اند  :

١- آقای امیرخانی وقت دفاع از ولایت که می شود می نویسند من بیانیه نویس نیستم. اما وقتی مطلبی در کنج فضای مجازی توسط یک مقاله نویس نیم بند در نقد ایشان نوشته می شود سریع جواب می دهند ! عجب رسمی است رسم سیاست مداری اهالی فرهنگ !!!

آدم را یاد فلانی می اندازد که در برابر هجمه به ره بر کام بسته بود و تا اسم خاندانش در مناظره آمد سوره برائت برای ره بر نوشت ...

٢- در فضای وب هم انگار قانون جنگل حاکم است . اگر ما تیتر نوشته های خود را سرلوحه بنامیم نظر می گذارند و متهم می کنندمان  به دزدی ولی اگر سرلوحه های مرا قلنبه در سایت ارمیا بگذارند اسم ش می شود "خارج از سایت" . اگر آن سه حرفی خانه مان سوز را ما به کار ببریم فیل تر می شویم ولی اگر امیرخانی آن را در کتاب ش بنویسد ، موردی ندارد.

من اگر در نوشته هایم جدا نویسی می کنم باید از آقا رضا حلالیت بطلبم؟ یا اگر شناسه را به اسم نمی چسبانم باید قبل ش با مصطفی مستور مذاکره کنم ؟ لابد امیرخانی هم برای سبک متن ش از ورثه ی جلال آل احمد رضایت نامه ی کتبی گرفته!

شاید بد نباشد در کتب بعدی روی جلد بنویسید " حق استفاده از رسم الخط محفوظ است"   تامادیگرهمهجملاتمانراسرهمبنویسیم؟!

٣- من کی فیل ترینگ را وصل کردم به رضا امیر خانی ؟ اصلا مگر رضا امیرخانی در اداره فیل ترینگ کار می کند که سایت مرا فیل تر کند ؟ یا مگر برادران فیل ترینگ یکی یکی وب لاگ ها را می خوانند و بعد فیلتر می کنند ؟

(برادران ممیزی هم از این کارها نمی کنند که اگر می کردند این همه فیلم و کتاب مزخرف چاپ و اکران نمی شد . آن ها کافه پیانوی مستهجن را زیر سبیلی رد و چاپ می کنند و به نفحات نفت که می رسد دیگ مجوز شان ته می کشد. )

این جو سازی شما از عبارت طنز "کرم خاکی کور بی بصیرت" که در پست قبل نوشتم زشت تر نیست ؟!

4- برادر بزرگم ! آقا رضای عزیز که در نوشتن حق پدری بر گردنم داری! این قدر جولان نده با داستان سیستان ت . داستان سیستان ، داستان سیستان بود .  دینی بود بر گردن ت که ادا کردی . به خدا مخمل باف هم با سابقه ی زندان ش برای انقلاب کلی قر و پز می آید. ما چشم مان به حال حاضر افراد است . با سید علی در سیستان بودن شرط نیست/ای برادر مرصاد 88 در پیش روست ...


4- محض اطلاع خواننده گان سه نکته را باید بنویسم : 

اولا : عکس م را در گوشه ی سمت چپ وب لاگ خوب نگاه کنید! کجای پیشانی من نوشته : پیرو خط احمدی نژاد ؟ بنده جز ره برم خامنه ای نسبت به هیچ کس و ناکسی تعصب ندارم ( و افتخار می کنم به این تعصب که از روی بصیرت است). به قول برادرم آقای نور موسوی ، برای دولت و رییس جمهور شعر و مدح بگویی پس فردا مجبور به پس گرفتن آن با شعری دیگر می شوی. (بسپارید که تا شعر مرا پس بدهد...)

بسیجی خامنه ای این قدر مظلوم هست که تا دو کلام بنویسد او را بچسبانند به احمدی نژاد. اگر احترام رییس جمهور را دارم  ، خواسته ی ره بر است . اما قلم من احمدی و غیر احمدی نمی شناسد . تعصب یعنی با این که کافه پیانو حق بی وتن را بالا کشید ، باز هم از فرهاد جعفری حمایت کنی.


ثانیا : من عاشق سبک امیر خانی ام ولی بی بصیرتی را بر نمی تابم. اگر قفسه کتاب های ادبی ام با "من او" شروع می شود قفسه ی کتب عرفانی ام با بیانات ره بر شروع می شود. بعد از صحبت های واضح ره بر در این هشت ماه  و جمله ی " خواص وظیفه دارند آن چه را می دانند بگویند و صریح هم بگویند" و سخن رانی اخیر مشهدشان حجتی دیگر نمانده است .کرم های خاکی هم دیگر سرشان را از خاک بیرون آورده اند. امیر خانی یا باید روی homepage ارمیا دات آی آر بنویسد من جزو خواص نیستم ، یا بنویسد من پیرو ره بر نیستم . شق سومی هم دارد و آن نوشتن سرلوحه ی هشتاد و نهم است.

ثالثا : رویش ها بسیار بیشتر از ریزش هاست . به لطف فتنه اخیر ، بسیجیان خامنه ای در عملیات مرصاد 88 فضای مجازی را هم فتح کردند .یکی در حمایت از ولایت پوستر می سازد ، یکی کاری کاتور می کشد ، دیگری عکس می گیرد ، آن دیگر شعر می نویسد ، آن یکی مقاله می نویسد . خوب است بعضی ها "هنر برای هدف را " از بسیجیان خامنه ای یاد بگیرند !

ان شاء الله این بار دیگر "تـــــــــــــــمـــــت" !

پس نوشت : آقای مدیر سایت ! پس از انتشار این سرلوحه به جای درج جوابیه من ، زحمت "مضاعف" کشیدند و چند خطی که راجع به فیلترینگ وب لاگ م و ربط آن به رضا امیرخانی نوشته بودند  را از صفحه ی کذا پاک کردند. فعلا که ما زور مان به سایت ایشان نمی رسد ، ببینیم این بازی گردانی تا کی ادامه خواهد داشت !

/ 13 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا کرامت

متاسفانه معلوم است که ایشان را نمیشناسید! تنها نویسنده ای که تو روی مسجدجامعی ایستاد. با همان متانتی که مینویسد حرف میزند. از کجا معلوم که امروز مشغول نوشتن داستان سیستان نباشد؟ با شما مشورت کرده!! در ثانی من مدیر سایت ایشان را میشناسم. قضاوتهای شما را هم درک کردیم!! ایراد شما همان جمله ای است که نفهمیده اید. نویشتن برایبیان کردن بعضی از چیز هایی است که نمی شود گفت. نه... نوشتن گفتن در سفره‌ای عکمومی‌تر است.

جواد

سلام (من برای پست "سرلوحه ی هشتم : من و ارمیا" نظر داده بودم) مسخره آمیز حرف زدن هنر نیست برادر. یعنی شما می فرمائید چون ایشون فحششون خیلی گنده بوده حق داشتم یه فحش کوچولو بهشون بدم؟ بهتر نیست بیشتر به دستورات قرآن عمل کنی؟

اسکندری

سلام شما هم لینک شدید ما را هم لینک کنید در سایه ی اهل بیت و ولایت مستدام باشید باتشکر

پیام فضلی

به آسمان که رسیدند رو به ما گفتند: زمین چقدر حقیر است آی خاکی ها! »» شادی روح شهدای 8ماه دفاع از انقلاب و ولایت صلوات.

مهسا کرامت

امیرخانی یک کتاب در مدح رهبر نوشت به یک نفر فحش نداد اما شماها برای دفاع از رهبر باید به رضاامیرخانی فحش بدهید... بیچاره خامنه ای...

ب 1

اون موقعی که باید داستان سیستان می نوشت ننوشت . الان دیگه 10 تا داستان سیستان هم بنویسه فایده نداره . آقای خامنه ای تو مشهد گفت هشت ماه دفاع تموم شد و الآن باید عبرت گرفت از این هشت ماه . یعنی وقت طلایی بصیرت دادن خواص به دیگران گذشت . بعد از 9 دی دیگه داستان سیستان به درد نمی خورد ... [عینک]

اسکندری

هختلهتلثختثتخشججصتفهته4عتته رتفثتف ر4تف4تف رفتقختعل

حسین

مسخره!چرابهروزمیکنیخبرنمیدی؟(منازاوّلشمبااینجدانویسیافراطیمشکلداشتم!حالادیگهخودتکارمروراحتکردی!)

محمد

خوشمان آمد[چشمک] فعلا کنکور دارم وگرنه حتما بقیه سرلوحه هاتو می خوندم.

مصطفا

ملا سوار خر شد گفتن این سیاسیه