علامه ! شما مقصری !

سلام!

جناب علامه مصباح ! شما بدون شک مقصر هستی که کاری کردی آقای قالیباف تنها با 13 میلیون رای ناقابل در انتخابات از آقای روحانی شکست خورد ! شما حسب آیه "السابقون السابقون اولئک المقربون" باید آقای جلیلی را مجبور می کردی به نفع آقای قالیباف انصراف دهد . مگر نه این است که آقای قالیباف هفت-هشت سال است در صف انتظار میدان پاستور بوده و آقا سعید شما تا قبل از روز ثبت نام ، حتی در آمدنش هم تردید بوده .

آقای مصباح ! در دین شما مگر آبروریزی حرام نیست ؟ چرا پس باعث آبروریزی در انتخابات شدی . آخر مگر معنی می دهد ، کسی که تا چند ماه پیش ، در هر کوی و برزن رییس جمهور بلاشک ایران خوانده می شد ، با کاندیدای پراید سوار دوهفته ای ، تنها دو میلیون اختلاف رای داشته باشد؟!

آقای مصباح ! شما حق نداشتی بر خلاف مصالح عده ای تصمیم بگیری ! به چه حقی باید طرف اصلح را می گرفتی وقتی صالح خیلی خیلی مقبول (در حد پنج میلیون رای) در انتخابات وجود داشت ؟؟؟

آقای مصباح ! می دانم که دکتر جلیلی مستقل وارد عرصه انتخابات شد و از ابتدا نمی خواست خود را وام دار حزب و جبهه و جریانی نشان دهد ، می دانم که آقای جلیلی گزینه اول شما نبود و عضو جبهه پای داری هم نبود که بخواهد به امر و نهی شما یا دیگران کنار برود ، اما با این وجود شما باز هم مقصری که جلیلی کنار نکشید ! نمی دانم چرا ولی شما باز هم مقصرید!

آقای مصباح! اصلا می دانید ؟! اگر شما از جلیلی حمایت نمی کردی یا وی را به زور مجبور می کردی به نفع کاندیدای پنج میلیونی من کنار بکشد ، الان خلبان ما به جای آن آقای حقوق دان ، فرمان در دستش بود؟

 خب خودتان حساب کنید دیگر ، اگر شماها به نفع آقای خلبان کنار می کشیدید ، می شد هشت میلیون . از آن طرف هم مجبور می کردیم  علی اکبر را که به وعده اش عمل کند و  اون هم به عبارتی می کند دو میلیون و اندی . محسن رضایی هم حالا گیریم خودش گفته باشد اصول گرا نیست و مستقل آمده ، اما خب یه زمانی که اصول گرا بوده ! سبدش  را دو دستی می دهد به ما ! و هوادارانش هم به همین بسنده می کنند و کاری هم ندارند که او دبیر تشخیص مصلحت نظامی بوده که شیخ حسن مسئول تحقیقات استراتژیک آن است و صاف می روند رای شان را در سبد ما می ریزند. که آن هم به عبارتی می کند سه میلیون و خورده ای ... پسر آن چرتکه را بیاور ... خب ... جمعا می شود حدود شانزده میلیون . هنوز دو میلیون می خواهیم ... طرفداران آقای غرضی هم که دکتر سرهنگ خلبان را ول نمی کنند یک حقوق دان را حمایت کنند ، خب این هم نیم میلیون. یک میلیون هم آرای باطله داریم که فقط چون شما به نفع خلبان کنار نکشیدید رفتند رای سفید دادند ... هنوز هم کم است ؟؟؟ ... آهان ! پنج شیش میلیون نفر اصلا چون شما قبول نداشتید قالیباف اصلح است ، به روحانی رای دادند. شما در این دوهفته داشتید علیه دکتر قالیباف در رسانه های وسیع و گسترده و سازمان یافته تان حرف می زدید (و ما اصلا چنین کاری را نکردیم و کلامی نسبت به دکتر جلیلی بداخلاقی نکردیم و "هندوانه در بسته" و "گزینه جریان انحرافی" و "گزینه تندروها" و "طرفدار حفظ وضع موجود" و... را که ما نبودیم می گفتیم). خب نتیجه اش این می شود که پنج شش میلیونی که می خواستند به قالیباف رای دهند ، رفتند رای شان را ریختند توی سبد حسن آقا.

دیدید ؟؟؟ دیدید شما مقصرید ؟ دیدید اگر شما می گذاشتید ، خلبان در همان دور اول با نسبت آرای بسیار زیاد رییس جمهور بود ....

اصلا شما خیلی مقصری ! به جای همه عالم و آدم هم مقصری! شما همان دیوار کوتاهی هستی که وقتی کاندیدای چهل درصدی نظرسنجی های من رای اش ته می کشد می توان ناسزا نثارتان کرد !

اصلا می دانی چرا به شما بد و بیراه می گویم ؟ چون شما خودت پیش بینی کرده بودی که این روزها عده ای "مرگ بر مصباح" سر خواهند داد و من از سرعلاقه وافرم به شما ، دوست ندارم پیش بینی شما محقق نشود.

بالاخره دلم باید خنک شود دیگر ! چراکه نه تنها کاندیدای اصلح شما بل که طرفداران شما و او از رای نیاوردن آقا سعیدتان نه تنها ناراحت نشدند ، بلکه خیال شان هم راحت شد که خداوند لطف کرده و باری از دوششان برداشته ، و اما به من حق بدهید ، من که از خیلی وقت پیش آماده شده بودم به همراه مدیر جهادی اتوکشیده ام بروم پاستور ، حالا چگونه باید خود را خالی کنیم؟ بگذارید چند روزی به شما بد و بیراه بگوییم تا دل من هم خنک شود.

آخر باید کاری کنم که هیچ فقیهی جرئت نکند ، نیروسازی کند برای انقلاب و ساختارسازی نماید برای پیش رفت نظام . فقیه و مجتهد باید مثل بچه خوب بنشیند درس حیض و نفاسش را بدهد و هی الکی به پر و پای سیاست نپیچد ! حالا مدرس صد سال پیش یه چیزی گفت . خدا بیامرزدش . شما که نباید جدی بگیری...

آقای مصباح ، من خیلی دلم می خواهد به علی اکبر ولایتی هم فحش بدهم که زد زیر میز ائتلاف و آبروی ائتلاف کننده و صاحب ائتلاف را جمیعا به باد داد. اما چون جرئتش را ندارم ، به جای او هم به شما بد و بی راه می گویم.

به شما بد و بی راه می گویم چون اگر بخواهم به علی اکبر ولایتی چیزی بگویم، آبروی خودمان بیشتر می رود و نشان می دهد چقدر هوش سیاسی ماها بالاست که حتی بلد نبوده ایم با چه کسی ائتلاف کنیم که دستمان را آخر کار در پوست گردو نگذارد .

 نمی توانم از او انتقاد کنم چون حمایت جمعی از مدرسین سنتی اصول گرایی حوزه را در بغل داشت و من اگر به شما حتا بدترین ناسزا را هم بگویم ، آنان را از گل نازک تر نمی خوانم.

و نیز به این دلیل که دست این "علی اکبر" در دست آن "اکبر" بود که فعلا انتقاد از وی را چهارسالی باید غلاف کرد ، چون ریش و قیچی دست آن هاست از این به بعد.

آقای علامه ! مقصر شما هستی که در چهار سالی که ما احمدی نژاد را به فحش و فضاحت کشیدیم ، حاضر نشدید به خاطر جریان انحرافی ، همه خوب و بد دولت را یک جا و غیرمنصفانه ، از خاطر ببرید و حساب دولت عدالت و خدماتش را از حساب چند نفر منحرف جدا کردید. و گزینه مورد حمایت تان هم در انتخابات همین خط مشی را پیش گرفت و آن کاری را نکرد که سایر کاندیداها کردند و به قول رهبری ، غیر منصفانه خط باطل بر همه ی عمل کرد مثبت دولت احمدی نژاد کشیدند.

بگذارید در پیامک ها و کامنت هامان بنویسیم تو علی مطهری زمان هستی و نه مطهری زمان! بگذارید در قیل و قال مان تنها دلیل رییس جمهور نشدن نامزد خود را شخص شخیص شما و جبهه پای داری بدانیم.

تازه جبهه هم اسم قشنگی است و تلقی مثبت در ذهن ایجاد می کند و به همین خاطر دیگر از لج هم که شده به دار و دسته شما "جبهه" پای داری نمی گویم ! برای خالی شدن عقده ام مدام می نویسیم گروهک پای داری ... گروهک پای داری... گروهک پای داری ... گروهک پای داری ... گروهک پای داری ... گروهک پای داری ... گروهک پای داری ... گروهک پای داری ، اصلا بدتر از این هم می گویم . حزب شما و جد و آبایش ریشه در انحراف دارد ،پس اسم فرقه بر شما می گذارم و به شما می گویم فرقه پای داری .... فرقه پای داری ... فرقه پای داری .... فرقه پای داری ... فرقه پای داری .... فرقه پای داری ... فرقه پای داری .... فرقه پای داری ... فرقه پای داری .... فرقه پای داری ... .

آخی ! کمی عقده ام خالی شد عقده های فروخفته ناشی از اختلاف 15 میلیونی رای خلبان محبوب چهل درصدی نظر سنجی ها با منتخب فعلی مردم !!!

----------------------------------------------------------------------------------------

پس نوشت 1 :

 تقدیم با عشق به داداشی با بصیرتم آقا حسین قدیانی و اعوانش که فتنه و فتنه سوار را ول کرده و دو دستی چسبیده به کوبیدن علامه مصباح و این را هم بصیرت تاریخی تلقی می کنند.

این پست، اول یک کامنت بود در وبلاگ آقا حسین که خب لطف کردند ترجیح دادند منتشرش نکنند.

پس نوشت 2 :

باز هم تقدیم به "داداش" حسین که نوشت ، "من برائت می جویم از کسانی که در فتنه با روشنگری شان ، کاسبی کردند" ... . و چه زود یادمان می رود که خودمان در همین ایام فتنه شدیم نویسنده کتاب و مولف و... و کتاب هامان که به همت جمعی از دوستان خریداری شد ، دسته دسته دارد در دفاتر بسیج دانشجویی خاک می خورد ... و چه زود یادمان می رود ، تا دیروز که ایام بصیرت بخشی بود قالیباف و شهرداری اش را دزد و بی بصیرت و... می خواندیم و امروز که روزنامه وطن امروز ، سیاست اش چیز دیگری است ، باید کمی تغییر درجه بدهیم.

پس نوشت 3 : انحصار طلبی یعنی این که حتی کامنت لینک این پست هم در وبلاگ حسین آقا باید :

http://www.ghadiany.ir/wp-admin/edit-comments.php?comment_status=spam

شود.

پس نوشت 3 :

همه این ها ، دلیل بر زدن بر سر و کله دیگری نیست و با وجود این نقدهای درون گفتمانی نباید وحدت میان نیروهای ارزشی را به خاطر سیاسیون امروز و فردا فدا کنیم.

این پست هم اگر  وجوب حمایت از مظلوم نبود ، اصلا به دلم نبود بنویسم/

 

لینک در ایران فردا

 

تمت

/ 13 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رضا

سلام اخوی گرانقدر علیرغم اینکه مایل نیستم که در فضای مجازی نظر بگذارم اما این متن شما اینقدر دور از انصاف بود که من نتوانستم در مقابل ان سکوت کنم. من در مورد اقای قدیانی شناختی ندارم ولی اخوی هم من وهم شما می دانیم کتابهای زیادی در دفتر تشکل دانشجویی خاک می خورد از جمله برخی از کتابهای این علامه بزرگوار،پس خواهش می کنم بزرگوار از این استدلال ها نیار. لطفا کمی انصاف اخوی...

دانشجوی دانشگاه ملایر

شهید چمران می گوید کسی که تقوا دارد نباید مسئولیتی را قبول کند که از عهده ی ان بر نمی اید . شما ها که هزار ما اشااله خیلی طبل تقوایتان پر صداست چرا در انتخابات شرکت کردید . چرا در پس این همه صغرا کبرا نگفتی که ایت الله مصباح انقدر به گزینه ی اصلحشان ایمان داشتند(کلیپ بینی و بین الله ...) که حاضر شدند ان را تغییر دهند . و اخیرا هم جبهه پایداری اعلام کردند اگر دکتر روحانی قبل تر مواضعشان را اعلام می کردند شاید به ایشان رای می دادیم . چرا نمی گویی حضور جلیلی باعث شد که روحانی فرصت پیدا کند و از اعلام کردن موضع سازش ارای زیادی رو به دست بیاره . چرا نمی گویی جبهه ی پایداری کسانی بودند که برای تخریب قالیباف ایشان را گزینه ی هاشمی معرفی کردند . چرا نمی گویی کسانی که به روحانی رای دادند ، در واقع به دولت اقای احمدی نژاد و ادامه ی تند روی ها توسط جبهه پایداری نه گفتند . حالم به هم میخوره از این همه کج فهمیتان

سیدسجاد موسوی

سلام برادر خیلی جالب بود استفاده کردم با اجازه تون از این مطلب با ذکر نام در سایت افسران اسفاده میکنم یامهدی عج

مهدی رمضانی

سلام علیکم متن بسیار زیبایی بود. یه همچین چیزی می‌خواستم بنویسم، که دیدم شما نوشتی ! بنده هم مطلبی برای حسین قدیانی نوشتم. یه سری بزن نظرت برام مهم هست http://avasef.ir/post/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1 یا علی...

مهدی رمضانی

سلام علیکم اخوی، از متن مطلبت قسمت‌هاییش رو استفاده می‌کنم برای وبسایتم. البته با ذکر منبع !

مهدی رمضانی

سلام علیکم اخوی، مطلب شما رو در وبسایتم بازنشر کردم. البته با رعایت حقوق ناشر! avasef.ir در پناه حق...

بازیافته

سلام حاجی لحظه ای در دل نسبت به علامه شک در دل راه نداده و اجازه نخواهم داد این شک بتواند رخنه پیدا کند، اما این انتخابات را به خودمون باختیم که یکی از عواملش ه علامه بود، زاکانی، شریعتمداری و .. بودند همه با هم مقصر بودند. اقا این همه داد زد فتنه...فتنه...ولی همه انحراف انحراف کردند، الان یه جایی هستم که تمامی شاگردان علامه هستند، این ها هنوز هم متوجه نشدند که رای نیاوردن جلیلی علتش انحراف...انحراف کردن این ها است، اقایا ن نفهمیدند که ردن مشایی که بنا به فرمایش آقا مسئله فرعی است و خودشان هم فرمودند تا من زنده هستم اجازه نخواهم داد انقلاب لحظه ای از آرمامن هایش منحرف شود، یعنی آقایان شما به کار خودتان برسید، من حواسم به انحراف هست، ولی همه از جمله موسسه گیر دادند به انحراف، دقیقا همون سال من طرح ولایت بودم آین قدر این اساتید انحراف گفتند، اتفاقا نبویان هم یکی از اساتید ما بود... اصلا من ندیدم فتنه بگند، پس طبیعی بود که صدای آقا که می فرمودند: فتنه...فتنه در صدای اصولگرا ها و رسانه هایشان که انحراف ..انحراف می کردند گم شود و مردم به کسی رای دهند که امروز فته گران پشتشانند. سایه ی مقام معظم رهبری و علامه مصباح

علیرضا

سلام شما هم می تونی برو کتاب بنویس منتشر کن چرا میگی داره کتاباش کنار بسیج دانشجویی خاک میخوره داداش تو خیلی غافلی ، خیلی کتاب های دیگه هم داره خاک میخوره این که چیزی نیست دینمون داره تو دانشگاه ها خاک میخوره قرآن کریم خاک میخوره نهج البلاغه داره خاک میخوره و.. مخیوای حسین قدیانی که از دوران 88 اش گذشته کتابشو کسی بخونه مطمئن باش تو جایی غیر از تهران کتابش بود عاشقونه!!! خیلی ها میخوندند[گل]

دلسوز

فقط میتونم بگم برات متاسفم