واکنش سیاسیون به تماس تلفنی دکتر روحانی و پری زی دنت او با ما

احمد توکلی : حسن و حسین (باراک حسین اوباما) دلشان خواسته با هم چند دقیقه  گپ بزنند. نباید توقع داشته باشیم روحانی مثل احمدی نژاد رفتار کند.

اکبر هاشمی رفسنجانی : اگه سال هشتاد و چهار به رای مردم احترام می گذاشتن ، الان به جای باراک اوباما داشتیم با ایهود باراک مذاکره می کردیم.

سید محمد خاتمی : این کارا فقط برای ما "جیز" بود دیگه ؟!

محمود احمدی نژاد : وا ! مگه روحانی رییس جمهور شد ؟

علی مطهری : هر چی آقای هاشمی بگه!

فرهاد دانشجو: من بیچاره این وسط چه کاره ام ؟! به خدا من سیاسی نیستم !!!

سعید جلیلی : امریکا از ظرفیت مذاکره با ایران در راستای کارویژه ی تامین منافع داخلی و ارتقای ظرفیت های خود بهره برداری کرد.

صادق زیبا کلام : آقا یه احساسی بهم می گه من جدی جدی داره از روحانی خوشم میاد !

محمد رضا باهنر : فعلا وقت مصاحبه ندارم . باید با چند نفر از نماینده ها برای رای اعتماد به توفیقی لابی کنم !

باقر قالیباف : ظاهرا مهم ترین محور این گفت و گو ، مساله تراکم ترافیک شهری در تهران و نیویورک بوده است.

سید محمد غرضی : مردم بدبخت و بیچاره دارن از فشار تورم می میرن ، اونوقت ما رفتیم با اوباما گل می گیم و بلبل می شنویم؟ ای خاک بر سر ما !!!

حسین شریعتمداری : از رییس جمهور اصولگرای کشورمان ، چنین اقدام شنیعی بعید بود. البته ما از چهار سال قبل این تماس تلفنی را پیش بینی کرده بودیم!

/ 2 نظر / 23 بازدید
عاشق یک لحظه نگاهت

,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~- .*´¨¯¨`*•~-.¸,.-~* ¯´¨ ¨`*•~- *•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,.-~*´*•~-.¸,.-~* ¯´¨ ¨`*•~-.¸. در کنار همه ی آرزوهایی که برایت می کنم ؛ آماده ام همه چیز را فدا کنم تا این آرزوها به واقعیت در آیند ... می خواهم سعادتمند باشی . می خواهم قلبت را آکنده از احساس شگفتی و سرشار از شهامت و امید کنی . می خواهم به آن دوستی دست یابی که کم از گنج نیست و آن عشق که زیبایی جاودانه دارد . می خواهم خشنود باشی : آن خشنودی که شیرین است و موقر آن خشنودی درونی که می آید و هرگز باز نمی گردد . می خواهم آکنده از امید باشی و به همه آرزوهایت دست یابی . می خواهم نهایت بهره را از لحظه ببری می خواهم واقعا درک کنی که تا کجا یگانه و نادری . می خواهم به یادت بیاورم که شاید خورشید لحظه ای از نظر پنهان شود ولی هرگز از درخشیدن باز نمی ماند . می خواهم ایمان داشته باشی دارای احساسی باشی ؛ مشترک با دیگران خوشی های ساده در بطن این دنیای بغرنج و اهدافی شگفت انگیز که بتوانی به

سید طاهر جلالی

سلام عالی بود مخصوصا خاتمی-جلیلی- و البته مهندس غرضی حرف نداشت. ممنون