سرلوحه بیست و هفتم : برگی از خاطرات یک عمره دانش جویی + چندی عکس

 از رضا صبور و حرص و جوش های دائمی و صدای همشه گرفته اش تا صلوات بچه ها برای سلامتی زخم حنجره اش.

از شعار بچه ها برای روحانی خوش مزاج کاروان (طیبی ، طیبی خدا نگه  دار تو  - طیب ، طیب الله ، طیبی بارک الله ! - صل علی محمد ، یاور رهبر آمد !) تا آرامش همیشه گی معاون کاروان (نوروزی)

از هم راهی با میثم و در آوردن اشک رضا صبور  تا مستاصل کردن مهمان دار هواپیما و درخواست او برای "سرریز"  از مهمان دار و تا "استوا ، استوا" گفتن ش .

از هم اتاقی با مسعود و زنگ های موبایلی که هیچ وقت بیدار مان نمی کرد !

از برگزاری جلسات توجیهی مدینه در پارکینگ هتل رواسی السلام و گرمای شدید و تهویه نامطیوع طبقه  B1.

از اشک شوق بی اختیار  بچه ها با دیدن بیت ا... تا خواندن دعای شوط ها (البیت بیتک ، و الحرم حرمک ، و العبد عبدک ...)

از دعای جوشن کبیر حین سعی صفا و مروه.

از فحش های جوان شیعه انگلیسی و خواباندن زیر گوش عامل نهی از منکر وهابی در بقیع  که مرتب می گفت :‌" کیتاب بیبند ! " و به هم ریختن فضا تا خواندن عظم البلا و دعای توسل در فضای آشفته شده ی بقیع.

از حسینه ی شیعیان و مظلومیت تاریخی شیعیان در شهر ائمه تا سینه زدن و قرائت جامعه کبیره و سبک شدن بچه ها در حسینیه.

از شکاف احد و جایگاه شسته شدن زخم های پیام بر به دست فاطمه (سلام الله علیهما) در آن جا تا بوی عطر خاص محمدی که علارغم تلاش سعودی ها برای از بین بردن بو با ریختن قیر  و ... در آن جا ، هماره در شکاف کوه به استشمام می رسد.

از بحث های بی نتیجه سیاسی با محمد (شمسی) ، دانش جوی بسیجی مکانیک امیرکبیر بر سر قضیه مشایی تا جلسه تبارشناسی جریان انحرافی با حضور سازنده برنامه "به سوی ظهور" (همان مدیر کاروان مان ، رضا صبور) در جوار حریم حرم ...

از جشن میلاد حضرت علی اکبر در مدینه تا جشن نیمه شعبان در بیت الله.

از راننده ی فلسطینی اتوبوس مکه-جده تا تعاریفش از ایران و ترسش از اختلاف "احمدی" و "علی اکبر" در این جا و انتقاد از وهابیان برای مشرک دانستن ما شیعیان و سرور و بشاشت وجه او ناشی از رفتن حسنی مبارک و عبدالله صالح و دیگر دیکتاتورهای اسراییلی و امریکایی منطقه (و البته بشار اسد جوان را نیز در زمره آنان می شمرد و این همان تحلیل ناصوابی بود که دریافتم  این زمره تحلیل های بعضا غیر بصیرانه و کیلویی در فلسطین سال ها مانع شده علیه دشمن متحد ، یک دولت مستقل و واحد مقاوم شکل بگیرد)  و تعریف او از مادر شیعه اش و برادر شهیدش و پسر عم ش که در تهران "مهندس بترول" است . از این ها و از  تلاش من برای  متقاعد کردن ش که "فی الایران  وحده و بی بی سی کذاب و عدو لشعبنا و کلنا متحد و کلنا قائدنا خامنه ای" تا "ان شاء الله" گفتن او از ته دل .(و حال آن که  می دانستم وضع ما خراب تر از این هاست و با این همه امید ملت های مستضعف به ما که از اختلاف ماجرای "علی اکبر و احمدی" دل نگران اند ، در این برهه حساس تاریخ ،قضیه مشایی را باید کجای دل شان بگذارند.)

از جمع شدن 20-30 ریال برای راننده فلسطینی در اتوبوس و ماچیدن سر وی تا دعای او برای خواندن نماز در قدس پشت سر مهدی فاطمه (عجل الله تعالی فرجه) در آینده نزدیک ...

همه این خاطرات ، برگ هایی خواهد بود که در دفتر زندگی ام ثبت شد.

والسلام

 

عبدالله سعودی ، که بزرگ ترین بنر های مراکز دولتی را به خود اختصاص داده است. البته برخی اتوبوس ها نیز با نصب عکس شاه ، خود را از گیر  شرطه ها خلاص می کنند.

تب فوتبال ، چند متری بیت الله الحرام

گربه های عربستان ، گشاد ترین گربه های دنیا ! (در گلدان های هتل)

نفوذ فراماسونری در قلب جهان اسلام

 

و این 5 عکسی که به خاطرش الکی - الکی ، جزء برنده گان مسابقه عکاسی کاروان صاحب دلان شدم !!!  :

رضا صبور ، مدیر کاروانی برای همه ی فصول !!!

بقیع یا حرم ، مدفن مادر کجاست ؟

ابلیسی که فرزندان خوارج بر فراز بیت الله ساخته اند.

طیبی و صبور که هر دو کاربلد و سابقه بیش از سی عمره و تمتع دارند ، گاها بر سر توضیح مسائل شرعی به "اختلاف بین العلما" می خوردند .

بچه های کاروان ، گاها با شیطنت ها و گاها با شعارهای خود طیبی را مستاصل می کردند.

/ 2 نظر / 56 بازدید
جلالي

سلام زيارت قبول خوش بحالتون كه خدا ميخوادتون زيبا بود خاطرات عكس ها مخصوصا بقيع التماس دعا داريم يادتون نره همين لحظه اي كه اين نوشته رو ميخونيد براي ما دعا كنيد ياعلي

پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m