آقای علی مطهری ! لطفا شورش را درنیاور

آقای علی فریمانی که به خاطر اظهار نظرهای شاذ و بی ادبانه همواره مورد حمایت و تشویق رسانه های ضد انقلاب قرار گرفته  ، بارها و بارها با تلقی ها و برداشت های ناصواب نسبت به موضوعات مختلف ، بی سوادی و نپختگی خود را به اثبات رسانیده است. متاسفانه این فرد نه تنها بی محابا الفاظ و بیانات بی پایه و اساسی نسبت به موضوعاتی همچون ولایت فقیه ، احمدی نژاد ، فتنه ۸۸ ، هاشمی رفسنجانی و… اظهار می دارد ، بلکه بر تحلیل های غلط و پارادوکسیکال خود اصرار و ابرام می ورزد و حکایت وی حکایت کسی شده است که به زمین خورد و برای حفظ آبرو تا خانه سینه خیز رفت. مطهری در قضیه فتنه سال ۸۸ ، اصل فتنه را به دلیل رفتار نادرست نظام و دولت و شخص احمدی نژاد و تخلفات وی و مناظره او با موسوی دانست ، حال آن که رهبری معظم بارها پس از آن مقصر نشان دادن نظام و قرار دادن آن در برابر گناه بزرگ القای تقلب در انتخابات را ظلم بزرگ به نظام دانستند ، اما علی مطهری به دلیل لجاجتی که گویی ذاتی اوست ، هر بار بیش از پیش بر مواضع رادیکال خود اصرار ورزید . البته این نوع رفتار وی مرتتبط با تلقی کج فهمانه او از مقوله ولایت فقیه است و اعتقاد وی مبنی بر این که موضع گرفتن در مقابل رهبری نه تنها عیبی ندارد ، بلکه نشانگر آزادی و نشانه افتخار است و تبعیت از رهبری را تنها در مقام عمل کافی می داند. به همین دلیل است که وی بارها علنا با نظرات رهبری مخالفت نموده یا تلاش نموده تا با صدور بیانیه ها یا نامه هایی رهبری معظم را برای اعمال خواسته های خود مجبور نماید. دو بار طرح سوال از رییس جمهور که به جز تنش و اختلاف و عصبانیت ملت ، نتیجه ای در بر نداشت از دیگر شاهکارهای آقای مطهری است که البته وی به آن افتخار می نماید ، حال آن که رهبر معظم انقلاب طرح سوال از رییس جمهور را در آن شرایط کاری خلاف مصلحت قلمداد نمودند . در افتادن های بی مورد با افراد و همکارانش در مجلس و یا حتی با اساتیدی چون استادپناهیان ، از دیگر شاهکارهای این فرد است. صد البته وی نشان داده است که در راه دشمنی با افرادی که وی را قبول ندارند حتی جنبه اخلاق را رعایت نمی کند و مسخره و تحقیر کردن دکتر کوچک زاده و اجداد وی و خطاب کردن الفاظ رکیک به ایشان – که قلم از تکرار آن شرمنده می شود – از دیگر ویژگی های ذاتی اوست.

اخیرا آقای علی مطهری به خود جرئت آن را داده است تا جانباز بودن “دکتر سعید جلیلی” را مورد تمسخر قرار دهد و با بیان این مضمون که “سعید جلیلی با هاشمی مسابقه دو صد متر بدهد تا ببیند چه کسی سالم تر است” متلک پرانی نماید و از آن جا که خود گمان می برد فرد بانمک و احتمالا شوخ طبعی است ، با احساسات مردم و علاقه شان نسبت به مظاهر دفاع مقدس و جانبازان عزیز جنگ تحمیلی به بازی نموده و با کنایه های تیز و صدالبته سرد خود ، مقاصد و منافع خود را که همان تقاضای تایید صلاحیت هاشمی است دنبال نماید. (همو بود که پاشنه در خانه هاشمی را جهت لبیک خوانی و مجیز گویی و ترغیب وی جهت ثبت نام در انتخابات از جا کنده بود)

وی که در روزهای اخیر و پس از ثبت نام هاشمی در انتخابات ، خود را سخنگوی اصولگرایان حامی هاشمی قلمداد نموده بود ، باید بداند یکی از اصولی که اصولگرایی بر آن پایه است ، رعایت اصول اخلاقی است که متاسفانه آقای علی مطهری با ادبیات زشت و رکیک خود بارها خود را از این جرگه خارج ساخته است. علی مطهری باید بداند هرچند نماینده مجلس بودن سبب مصونیت در اظهار نظر است ، اما بالاتر از قانون های زمینی ، قانون خداوند متعال است که همه انسان ها را به رعایت اخلاق اسلامی و عفت کلام ملزم ساخته است.

ای کاش علامه بزرگوار شهید مطهری (ره) امروز زنده بود و خود پاسخ یاوه گویی های فرزند ناخلفش را می داد تا افرادی همچون وی جرئت آن را نداشته باشند تا با مایه گذاشتن از آبروی پدرانشان و کسب مصونیت به واسطه آن چه خود ، “بزرگ زاده” بودن می دانند ، به تمسخر و تحقیر بزرگان بپردازند.

نهایت آن که دنیا محدود به این چند روز نیست علی مطهری باید در فردای آخرت ، منتظر شکایت مدعی العموم محضر عدل الهی از سمت نگارنده حقیر و تمامی نیروهای ارزشی انقلاب که با متلک های بی پروای وی جریحه دار می گردند باشد و روز جزا روزی است که نه مال و فرزند به کار انسان می آید و نه نام و نشان پدر.

+ درج در وب گاه جامعه اسلامی دانش جویان

+ درج در وب گاه ستاد عهد

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 24 بازدید