سرلوحه بیست و نهم : چرا نباید در مقابل جریان انحرافی سکوت کرد؟

در پی محکومیت انتشار ویژه نامه خاتون نوسط روزنامه ایران ، برخی از دوستان وب لاگ نویس و حتی صدا و سیما در برنامه صرفا جهت اطلاع (!) انتشار  امثال این بیانیه و محکومیت این حرکت ضد اسلام را بازی در زمین دشمن و خواست جریان انحرافی و بر هم زننده وحدت دانستند. به عنوان دبیر اولین تشکل محکوم کننده این ویژه نامه و تنظیم کننده آن  لازم است 3 نکته را به این دوستان یاد آور شوم :

1- آیا وقتی مراجع بزرگ وار خود وارد میدان می شوند دیگر جایی برای ایجاد شبهه می ماند؟

2- این حرکت ساده اندیشی ست که گمان کنیم جریان انحرافی با سکوت در برابر این حوادث دست بردار است . این ظن همان کسانی ست که فکر می کردند جریان انحرافی بعد از  فیصله قضیه 11 روز خانه نشینی و صحبت نکردن های مشایی پایان یافته . حال دیدیم که اتفاقا این جریان حرکت جدی تری را با تغییر تاکتیک آغاز نموده است. دوستان قلم زن و وب لاگ نویس ! اگر فردا روزی خاتون 2 منتشر شد و اصل حجاب را زیر سوال برد چه کسی پاسخ گوست ؟ برداران ! یک بار این اشتباه تاریخی به نام "سکوت" را در عصر دوم خرداد انجام دادیم و صدمه اش را دیدیم . به قول حاج احمد پناهیان : اگر آن روز حریم مصطفی بشکستند / نگذارید که آن حادثه تکرار شود.

3- آیا خواسته حضرت آقا از بدنه دانش جویی سکوت است ؟ قطعا اگر امروز خواص خطر جریان انحرافی را تبیین نکنند فردا روزی که نام افرادی از این طیف به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مطرح شد ، خواهیم دید که برای تبیین خطر حاکمیت این افراد برای عوام الناس دیگر  خیلی دیر شده است.

-------------------------------------------------

+ متن  بیانیه جاد صنعتی قم در محکویت انتشار ویژه نامه خاتون :

1-  سایت رجانیوز

2- سایت جاد نیوز

3- وب لاگ جاد صنعتی قم

/ 8 نظر / 22 بازدید
روح الله

سلام آقا بلال ! آقا بلال از شما که قبل تر ها می نوشتی در نقد نوشته های این آقا رضای امیرخانی ما بعید است که ننوشته ای در باره صحبت های تازه تر ایشان . مصاحبه جدیدشان را اگر با نسیم بیداری نخوانده این برو بخرش و بخوان و بخرش و بخوان ! آری عزیز .... شما حرفت را قبل تر ها پاسخ داده اند این آقا رضا ، برایشان بنویس و یگو دارد چه .... می کند ؟!؟؟! دعا کن برای ما !

روح الله

سلام دوباره موافقم با شما . اما چگونه اش مهم است . و چگونه جلوگیری کنیم از کشیده نشدنش به آن ورطه ؟ هر کسی در این وادی قرار گرفت کم کم امام و رهبری هم از یادش می رود ... انشا الله همه ما در راه راست امیرالمومنین ثابت قدم باشیم . اهالی هنر را هم حتما دعا کنیم .. راستی ... از سراجه مجازی مان به سرای تان جاده ای زده ایم ! التماس دعا ...

کاکا

اصلا شما از همون اولش طرز نگاهتون و انتظارتون به امیرخانی اشتباه بوده و انتظاری که ازش داشتید...

علیرضا علی قورچی

سلام حاجی من همه شماره هام به خاطر تعمیر پاک شده. لطف کن یه پیامک با اسمت برام بفرست!

حسین

اینکه مراجع کاری را انجام بدهند یا انجام ندهند، نشانه درست یا غلط بودن آن کار نیست! (مثال هایی در تأیید این حرف دارم که حضوری می گم!)

حسین

و راجع به اینکه خواست آقای خامنه ای از بدنه ی دانشجویی، باید متذکر بشوم که هر عدم سکوتی لزوماً مورد تأیید نیست! باید دید کجا باید حرف زد و کجا نباید! اینکه این مسئله انحرافی است یا خیر یا هزار امّا و اگر دیگر را باید مشخص کرد بعد دهن باز کرد! که هنوز قصه ی لاکپشت و لک لک ها را یادمان نرفته است!

کاکا

میگم بهت..

محمد رضا یکه فلاح

سلام حاج اقا.مطلبت ھمانطور که فکر می کردم جالب بود. البته اختلاف سلیقه ھست ولی در کلیات ھمه نظرمون یکی هست. راستش خیلی دلم برات تنگ شدہ.ان شاالله خیلی زود ھم ‏ رو می بینیم. یا علی